Rozwiązania pozabankowe

Rozwiązania pozabankowe

Kiedy w naszym życiu pojawiają się problemy finansowe, często czujemy się wówczas bezradni. Wiele osób wstydzi się przed swoją rodziną i znajomymi takich kłopotów i stara się je ukryć.

Nie jest to jednak dobrym pomysłem, ponieważ niekiedy pomoc rodziny bywa nieoceniona w takich kwestiach. Taka pożyczka od rodziny jest przecież nieoprocentowana i można ją oddać, kiedy sytuacja finansowa nieco się polepszy. Bywa jednak, że rodzina nie jest w stanie nam pomóc i wówczas trzeba szukać pomocy w różnego rodzaju instytucjach.

Pożyczki online

Polacy powoli rezygnują z pomocy banków, kiedy potrzebne są im stosunkowo niewielkie kwoty. Banki wymagają bowiem wielu zbędnych formalności, które zabierają sporo czasu i są po prostu uciążliwe. Kiedy pieniądze potrzebne są od ręki, lepszym rozwiązaniem są z pewnością pożyczki pozabankowe z provident.pl. Firmy pożyczkowe nie mają tak szerokich wymagań, jak banki i działają od nich znacznie szybciej. Zazwyczaj weryfikują jedynie potencjalnego klienta w bazach dłużników i na tej podstawie podejmują swoją decyzję pożyczkową. Oczywiście, należy również posiadać jakieś źródło dochodów, jednakże nie jest to tożsame z posiadaniem zdolności kredytowej. Wystarczy wskazać wysokość środków otrzymywanych co miesiąc oraz swojego pracodawcę.

Kontakt z pracodawcą

Większość firm pożyczkowych nie kontaktuje się nawet z pracodawcą. Szybkie pożyczki przyznawane są nawet tego samego dnia, a decyzja podejmowana jest dosłownie w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku. Dlatego też największą popularnością cieszą się pożyczki przez Internet. Wniosek wypełnia się bowiem całkowicie online i zajmuje to nie więcej niż kilka minut. Wystarczy podać w nim swoje podstawowe dane osobowe i teleadresowe oraz numer rachunku bankowego i telefonu komórkowego. Coraz więcej osób korzysta z takiej formy pożyczania pieniędzy i są one niezwykle zadowolone, ponieważ ilość formalności jest znikoma, a pożyczkę można również rozłożyć na dogodne raty miesięczne lub tygodniowe. Dzięki temu, można w bardzo szybkim czasie rozwiązać wszystkie swoje problemy finansowe.