Karty podarunkowe - dlaczego warto?

Karty podarunkowe – dlaczego warto?

Coś miłego dla pracowników – premie i ciekawe dodatki do pensji. Skutecznym sposobem, dzięki któremu docenimy swoich pracowników, a ponadto skutecznie zmotywujemy ich do pracy jest dawanie im regularnych premii, prezentów, a także dodatków do pensji.

Karty podarunkowe - dlaczego warto?Wielu specjalistów z branży HR poleca jednak, aby nie były to banalne rozwiązania, takie jak zwykły przelew na konto bankowe. W dzisiejszych czasach niezwykle modne jest obdarowanie swojej załogi spersonalizowanymi kartami podarunkowymi – w eleganckich kopertach ze specjalną etykietką.

Na co pracownicy mogą wykorzystać tego rodzaju karty? Wyjazdy i wakacje.

Tego rodzaju kart można używać bez problemu w wielu dziedzinach – wszystko w zależności od tego, jakiego rodzaju prezentem chcemy obdarować osobę zatrudnioną w naszym przedsiębiorstwie.

Przykładowo, można dofinansować ich wakacyjny urlop.

Jeśli jednak pracownicy nie korzystają z tego rodzaju wolnych dni, możemy opłacić wyjazd ich dzieci (na kolonie, obozy, zimowiska), jeśli nie ukończyły one jeszcze osiemnastu lat.

Karty respektowane są w naprawdę wielu miejscach – pracownik sam wybiera destynację swojej podróży oraz hotel, w którym będzie zakwaterowany. Osoby zatrudnione w naszej firmie mogą również bezproblemowo korzystać ze wszelkich udogodnień – na przykład salonów odnowy biologicznej, siłowni, centrum fitness, czy basenu.

Warto również wspomnieć, że tego rodzaju karty przedpłacone są akceptowane również za granicą Polski.

Karty – ułatwienie dla pracodawców

Nie tylko osoby zatrudnione mogą korzystać z przyjemności, jakie oferuje otrzymana karta podarunkowa. Jest to również niezwykle ułatwienie dla pracodawcy oraz niebywała oszczędność czasu dla działu HR. To koniec z monotonnym rozliczaniem pojedynczych faktur, które niegdyś zabierały naprawdę sporą ilość czasu, którą można by przeznaczyć na o wiele bardziej sensowne zadania. Ponadto, wiele badań wykazało, że pracownicy lubią być nagradzani właśnie kartami podarunkowymi, które są dla nich niezwykle wygodne w użyciu.

Sprawdź także: karty przedpłacone